Kontakt

Da de personlige e-mail adresser ikke læses af andre, bedes alle forespørgsler vedrørende ordre
og tegninger sendes til: Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

  • Tingbjergvej 3
    4632 Bjæverskov
    Danmark
  • +45 5687 2001
    Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
    CVR: 12297475

Torben Nielsen

Direktør
torben.nielsen@tnslib.dk
+45 5687 2001

Jesper Schrøder

Produktionschef
jesper.schroeder@tnslib.dk
+45 5686 9893

Lene Lund

Teknisk assistent
lene.lund@tnslib.dk
+45 5686 9897

Steen Rasmussen

Teknisk chef
steen.rasmussen@tnslib.dk
+45 5686 9894

Torben Holmelund

Kvalitetschef
torben.holmelund@tnslib.dk
+45 5686 9890

Lis Nielsen

Økonomi
lis.nielsen@tnslib.dk
+45 5686 9892

Janne Holten

Sikkerhedsrepræsentant
janne.holten@tnslib.dk
+45 5687 2001